logo_large

Spółka inBet powstała 28.05.1999 roku w Kolbudach. Jej naturalną bazą techniczną stała się wytwórnia prefabrykatów firmy ROLBET KOLBUDY.

Naczelnym celem Zarządu Spółki i całej załogi jest zapewnienie wysokiej jakości naszym wyrobom i spełnienie wymagań klientów.


Nasza załoga składa się z doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pracowników. Posiadane zaplecze techniczne pozwala na produkowanie wyrobów o najwyższej jakości. Pracownicy pionu technicznego gwarantują profesjonalną obsługę naszych klientów.

Obecnie nasze wyroby można spotkać na wielu budowach Trójmiasta i województwa pomorskiego. Więcej informacji na ten temat w zakładce Realizacje.

Posiadamy dwa wydziały produkcyjne. Wydział prefabrykacji zajmujący się produkcją elementów betonowych tj. stropów, elementów klatek schodowych oraz szeregu innych drobniejszych prefabrykatów.
1


Wydział ślusarni zajmujący się produkcją balustrad zarówno wewnętrznych i zewnętrznych z aluminium czy stali nierdzewnej o zróżnicowanym standardzie wykończenia np. drewno, szkło, panele.  Elementów ogrodzeń takich jak bramy, furtki oraz inne. Informacje szczegółowe można znaleźć w zakładce Oferta.
3


Współpracujemy z renomowaną pracownią projektową PKB Meronk (www.meronk.pl), wyspecjalizowaną w projektowaniu budynków budownictwa mieszkaniowego, hotelowego, handlowego i przemysłowego.

Nasze wyroby wykonujemy w oparciu o Normy Polskie i Europejskie.


Zakres działalności

Prefabrykacja 50%
Wyroby ślusarskie 27%
Pozostałe 13%
Beton towarowy 10%