Wydział prefabrykacji

 

Dział handlowy, uzgodnienia projektowe:

Kierownik Wydziału Prefabrykacji
mgr inż. Wojciech Burczyk
tel. 506-062-241
prefabrykacja@inbet.com.pl

Specjalista ds. przygotowania produkcji
mgr inż. Malwina Biniek

Specjalista ds. przygotowania produkcji
mgr inż. Magdalena Jankowska-Pstrong
tel. 609-008-902
magdalena.jankowska-pstrong@inbet.com.pl

Specjalista ds. przygotowania produkcji
mgr inż. Agnieszka Godek
tel. 609-005-433
agnieszka.godek@inbet.com.pl

 

Realizacja produkcji, laboratorium, kontrola jakości

Kierownik Produkcji
tel. 887-037-247

Kierownik Laboratorium i Kontroli Jakości
Jolanta Zasadna
tel. 504-129-468
jolanta.zasadna@inbet.com.pl

Kierownik ds. logistyki i rozwoju
Maciej Malinka
tel. 609-008-834
maciej.malinka@inbet.com.pl

Kierownik Magazynu
Krystian Kempiński
tel. 510-067-554
krystian.kempinski@inbet.com.pl

Inżynier Budownictwa
inż. Radomir Rybakowski
tel. 609-090-092
radomir.rybakowski@inbet.com.pl

Inżynier Produkcji
inż. Karol Jerzynowski
tel. 887-037-257
karol.jerzynowski@inbet.com.pl

Inżynier Produkcji
mgr inz. Grzegorz Romanowski
tel. 609-008-581
grzegorz.romanowski@inbet.com.pl

Kierownik Utrzymania Ruchu
mgr inż. Piotr Bela
tel. 501-234-810
zaklad@inbet.com.pl

Ślusarnia

Dział Handlowy, uzgodnienia projektowe, realizacje

Kierownik Wydziału Ślusarni
Tadeusz Nowak
tel. 506-062-242
tadeusz.nowak@inbet.com.pl

Inżynier budowy
inż. Mateusz Waluk
tel. 506-062-243
mateusz.waluk@inbet.com.pl

 

Dane firmy

inBet Sp. z o.o.
ulica Przemysłowa 10
83-050 Kolbudy

tel./fax 58 682-66-62
tel. 58 682-77-65

Biuro Zarządu

Asystentka Zarządu
Izabela Masłowska
tel. 510-065-290
biuro@inbet.com.pl

Zobacz dojazd

 

 

 

NIP 593-21-67-267
REGON 191805758
KRS 0000013840

 

 

Specjalista ds. administracyjno - ekonomicznych
Monika Stefańska
tel: 500-166-190
monika.stefanska@inbet.com.pl

Prezes Zarządu
mgr inż. Maciej Jęczmyk
tel. 504-007-123
maciej.jeczmyk@inbet.com.pl

E-mail nadawcy *

Treść wiadomości *